Nasz Student Pan Franciszek Mika członkiem Młodzieżowej Rady Klimatycznej II kadencji.

wtorek 18.10.2022

MInśrod.Nasz Student, Pan Franciszek Mika został powołany na członka Młodzieżowej Rady Klimatycznej II kadencji przez Panią Minister Klimatu i Środowiska Annę Moskwę. „Z działalnością Rady wiążę nadzieję na konstruktywny dialog oraz aktywne działanie młodzieży na rzecz ochrony klimatu i zrównoważonego rozwoju. Wierzę, że Pana udział w racach Rady będzie czasem podejmowania inicjatyw oraz realizacji ambitnych planów w kształtowaniu i wdrażaniu polityk publicznych z obszarów klimat, energia i środowisko. Wierzę, że swoją wiedzą i doświadczeniem oraz okazanym zaangażowaniem przyczyni się Pan do osiągnięcia celów wybranych przez Radę. Chciałabym również, aby czas poświęcony na pracę w ramach II kadencji Młodzieżowej Rady Klimatycznej był czasem osobistego, jak i naukowego rozwoju, który zaowocuje rozwinięciem kompetencji, pozyskaniem nowych umiejętności, a także nawiązaniem wielu trwałych przyjaźni” – napisała Pani Minister Anna Moskwa.

Serdecznie gratulujemy!

franekM