Uroczystość Wydziałowa w dniu 27.06.2022r.

wtorek 28.06.2022

dabW dniu 14 października 2021 r. obchodziliśmy Jubileusz 70-lecia naszego Wydziału. W tym dniu posadziliśmy przed budynkiem dąb szypułkowy. Twórcą i organizatorem naszego Wydziału był w 1951 r. Prof. dr hab. Władysław Herman. W dniu 27 czerwca 2022 r. – w dniu Imienin Prof. Władysława Hermana – nasz dąb szypułkowy otrzymał imię WŁADYSŁAW. Zgromadzonych gości powitała Dziekan WHBiOZ  Pani Prof. dr hab. Justyna Więcek, a następnie głos zabrała Pani zastępca Dyrektora Instytutu Nauk o Zwierzętach dr hab. Monika Michalczuk, prof. SGGW, przedstawiła sylwetką Prof. Władysława Hermana. Nasze zaproszenie na tę uroczystość przyjęły władze rektorskie z Jego Magnificencją Rektorem prof. dr hab. Michałem Zasadą na czele, Panie i Panowie Dyrektorzy Instytutów, Panie i Panowie Dziekani, kierownicy jednostek, pracownicy, doktoranci oraz studenci. Wyjątkowymi gośćmi tej uroczystości była rodzina prof. Hermana – córka profesora: Pani Katarzyna Gierczyńska z mężem Januszem oraz wnuczka Pani Beata Mering. Na zakończenie Uroczystości wszyscy chętni przejechali autokarem na Wolicę, aby obejrzeć pokazy jazdy konnej w stajni dydaktycznej SGGW (https://youtu.be/HnfBECb0j6w).