Konferencja „Ograniczenie emisji gazów cieplarnianych pochodzenia rolniczego”

środa 11.08.2021

unnamedCentrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na konferencję pt. „Ograniczenie emisji gazów cieplarnianych pochodzenia rolniczego”, organizowaną
w ramach realizacji operacji własnej SIR pt. „Nowoczesne systemy produkcji rolniczej ograniczające zanieczyszczenia środowiska , finansowanej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Konferencja odbędzie się w dniu 2 września 2021 r.

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników konferencji z raportem emisji gazów cieplarnianych pochodzenia rolniczego, działaniami na rzecz ochrony środowiska zgodnymi m.in. z Zielonym Ładem oraz pokazanie nowoczesnych działań i dobrych praktyk z zakresu ograniczenia emisji. Wstępny program konferencji w załączeniu

Uczestnikami konferencji będą przedstawiciele JDR oraz prywatnych podmiotów doradczych, przedstawiciele IR, rolnicy, przedstawiciele szkół rolniczych, mieszkańcy obszarów wiejskich, przedstawiciele instytutów naukowych, uczelni rolniczych oraz zainteresowani tematyką.

Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej tzn. prelegenci i część uczestników (maksymalnie 40 osób) będzie uczestniczyło w konferencji stacjonarnie, natomiast pozostali uczestnicy online – przekaz  na żywo poprzez platformę szkoleniową CDR i kanał youtube.
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wydarzenie organizowane jest na platformie szkoleniowej CDR. Na adres e-mail, który uczestnik poda w rejestracji, wysłane zostanie zaproszenie z linkiem.

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się na platformie https://planowanie.cdr.gov.pl/ (osoby zarejestrowane logują się na platformę) i wybrać nazwę konferencji:
– Ograniczenie emisji gazów cieplarnianych pochodzenia rolniczego – konferencja stacjonarna lub

– Ograniczenie emisji gazów cieplarnianych pochodzenia rolniczego – konferencja online.

Rekrutacja na konferencję będzie trwać od 9.08.2021 r. do 27.08.2021 r. O przyjęciu na konferencje decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na konferencję. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie na konferencję.

Na konferencji stacjonarnej liczba miejsc jest ograniczona do 40 osób. Liczba miejsc na szkoleniu on-line – 200. O zakwalifikowaniu się na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby do kontaktu:

W sprawach organizacji i rejestracji:
Anna Korczykowska a.korczykowska@cdr.gov.pl, 22 125 62 96

W sprawach merytorycznych

Barbara Grygo b.grygo@cdr.gov.pl 22 729 62 24

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.

W załączeniu wstępny harmonogram konferencji.

Barbara Grygo
Kierownik Zespołu ds. Rolnictwa i Środowiska