Zmarł dr Bartłomiej Popczyk

wtorek 6.07.2021

Bartek13W dniu 5 lipca 2021r. odszedł do krainy wiecznych łowów nasz serdeczny przyjaciel Bartek Popczyk. Nie tak powinno być, ale choroba zwyciężyła po długiej i wyczerpującej walce. Bartek był osobą bardzo energiczną, wszechstronnie uzdolnioną o dużych zainteresowaniach i chęciach naprawy świata. Bardzo będzie nam go brakować, jego optymizmu, wsparcia, pomysłów. Tyle jeszcze chcieliśmy razem zrobić, a teraz nie wiemy jak sobie poradzimy bez Niego. Bartek, właściwie dr Bartłomiej Popczyk, był cenionym w kraju specjalistą z zakresu ekologii i ochrony gatunków, doskonałym nauczycielem lubianym przez studentów, mądrym i etycznym myśliwym, aktywnym członkiem wielu gremiów. Jego wiedza i doświadczenie były pomocne w pracy wielu osób i instytucji państwowych.

Część Twojej pamięci Przyjacielu!