Dzień Otwarty SGGW on-line

piątek 12.02.2021

odwiedzilo_nas_1200x900_2W dniu 10 lutego 2021 r. po raz pierwszy w historii SGGW odbył się Dzień Otwarty online. Kandydaci zainteresowani studiami w SGGW mogli poznać ofertę edukacyjną Uczelni oraz zasady rekrutacji na poszczególne kierunki. Tegoroczny Dzień Otwarty to efekt współpracy Biura Promocji, 13 wydziałów SGGW, Biura Spraw Studenckich, Szkoły Doktorskiej, Uniwersytetu Otwartego, Biura Karier i TV SGGW. Program obejmował prezentacje wideo wszystkich 13 wydziałów oraz Szkoły Doktorskiej, relacje studentów, ofertę kursów maturalnych Uniwersytetu Otwartego, przegląd studenckich zespołów artystycznych oraz Strefę Doradcy Zawodowego, gdzie kandydaci mogli porozmawiać na chacie z doradcą kariery oraz wykonać test kompetencji zawodowych.  Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem kandydatów. Wirtualne stoiska SGGW odwiedziło 7 tys. osób. Czy ta formuła online jest atrakcyjna i jest dobrym narzędziem do prezentowania oferty edukacyjnej SGGW – czas pokaże. Podczas Dnia Otwartego on-line każdy dziekan miał okazję przedstawić swój wydział wraz z opisem oferowanych kierunków studiów. Była to także możliwość spotkania ze studentami SGGW. Kandydaci mogli na czacie zadawać pytania na wszelkie nurtujące ich tematy związane z rekrutacją i studiowaniem.

Dziękujemy wszystkim Pracownikom, Doktorantom i Studentom WHBiOZ za rozpowszechnienie informacji o Dniu Otwartym SGGW.

DZO!