czwartek 11.02.2021

Tygiel1Informujemy o zbliżającej się XIII Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL 2021 „Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”, która odbędzie się 25-28 marca 2021 r. w formie stacjonarnej oraz zdalnej.

Kolejna, trzynasta edycja Konferencji TYGIEL będzie wyjątkowym świętem nauki, podczas którego zaprezentowane zostaną interdyscyplinarne wyniki badań w wielu obszarach wiedzy:

• nauk medycznych i nauk o zdrowiu;
  • nauk przyrodniczych;
  • nauk ścisłych;
  • nauk technicznych;
  • nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych;
  • nauk humanistycznych;
  • nauk społecznych;
  • sztuki.

Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL.

Konferencja Naukowa TYGIEL to niepowtarzalna okazja do spotkania najznakomitszych naukowców z całej Polski. Wydarzenie te łączy studentów, doktorantów oraz naukowców z różnych dyscyplin nauki, którzy podczas Konferencji mają możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń, a także stworzenia interdyscyplinarnych zespołów badawczych. Udział w Konferencji stał się dla wielu osób tradycją, a sama Konferencja – rozpoznawalną w całym kraju inicjatywą lubelskiego środowiska naukowego.
Uczestnicy Konferencji mają możliwość przedstawienia swoich prac w formie wystąpienia ustnegoposteru naukowego (wybrane dziedziny nauki) oraz publikacji rozdziału w monografii naukowej.

Rejestracja prowadzona jest do 25 lutego 2021 r. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: http://www.konferencja-tygiel.pl/

Uprzejmie proszę o przekazanie informacji zainteresowanym (studentom, doktorantom oraz współpracownikom).

W załączniku przesyłam łatwe do dystrybucji szczegółowe informacje o Konferencji TYGIEL (format .pdf)
Ewelina Chodźko

Z poważaniem,