Szkoła Letnia (23.10.-13.11.2020)

wtorek 20.10.2020

thumbnail_baner-VSInstytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN, Uniwersytet Cambridge, islandzki instytut MATIS oraz fińska sieć badawcza VTT zapraszają studentów, doktorantów oraz początkujących przedsiębiorców na bezpłatny, interdyscyplinarny kurs on-line „Venture Creation School”. Temat przewodni prowadzonych w języku angielskim warsztatów to „Sustainable and personalized foods” – pod okiem ekspertów, w międzynarodowych zespołach, uczestnicy będą tworzyć innowacyjne projekty, które będą miały szansę znaleźć zastosowanie w przemyśle rolno-spożywczym. Kurs rozpocznie się 23 października i potrwa 3 tygodnie, a udział w nim będzie nagrodzony 2 punktami ECTS oraz certyfikatem Europejskiej Wspólnoty Wiedzy i Innowacji w obszarze żywności EIT Food.

Szczegóły i rejestracja tutaj: http://pan.olsztyn.pl/eitfood/vs2020_helsinki/