Oferta pracy

Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych

ul. Wspólna 30, Warszawa

tel. kontaktowy: 694 452 208

Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych jest organizacją społeczno – zawodową. Aktualnie zrzesza 29 krajowych związków rolniczych zrzeszeń branżowych, obejmujących podstawowe sektory w rolnictwie. Organizacje te zrzeszają plantatorów, hodowców i producentów specjalizujących się w poszczególnych branżach. Współpracuje również z wieloma stowarzyszeniami, organizacjami, spółdzielniami i firmami działającymi w branży rolno-spożywczej. Federacja jest członkiem Komitetu Rolniczych Organizacji Zawodowych w UE – Copa oraz Głównego Komitetu Spółdzielczości Rolniczej w UE – Cogeca.

Poszukujemy –  Specjalisty ds. współpracy z ponadnarodowymi organizacjami rolniczymi

Zadania – Współpraca z ponadnarodowymi organizacjami rolniczymi, głównie Copa-Cogeca – prowadzenie korespondencji, wymiana informacji, przygotowywanie stanowisk, udział w spotkaniach (również międzynarodowych).

Wymagania – Podstawowa znajomość branży rolnej, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy – Umowę o pracę w wymiarze 1/2 lub 3/4 etatu do końca 2020 roku, z możliwością przedłużenia o kolejny rok (na zastępstwo).

CV