DOFINANSOWANIE KONFERENCJI

sobota 22.02.2020

partnerPartnerzy EPAA (European Partnership for Alternative Approaches to Animal Testing) sponsorują granty dla studentów i młodych naukowców umożliwiające uczestnictwo wybranych wydarzeniach naukowych:

• Kongres -ESTIV – Europejskie Towarzystwo Toksykologiczne In Vitro – 8-11 czerwca – Barcelona – aplikacja do  04/05/2020
  • Światowy Kongres na temat alternatyw i wykorzystania zwierząt w naukach przyrodniczych – 23–27  sierpnia – Mastricht – aplikacja do  06/07/2020
  • Doroczny kongres EUROTOX – Federacji Europejskich Toksykologów – 6–9 września – Kopenhaga -aplikacja do  13/07/2020

Możliwe są dwa poziomy dotacji

• Połowa stypendium – pokrywa zwrot opłat rejestracyjnych a także opłaty za podróż i zakwaterowanie na podstawie rachunków wydatków do maksymalnej kwoty 500 €.
  • Pełna dotacja obejmuje zwrot opłat rejestracyjnych a także opłaty za podróż i zakwaterowanie, do maksymalnej łącznej kwoty 1000 €, na podstawie paragonów

Ubiegający się o stypendium

1) Muszą studiować w jednym z państw członkowskich UE lub w Wielkiej Brytanii (mogą mieć inne obywatelstwo – spoza UE).

2) Muszą ukończyć studia pierwszego stopnia z co najmniej 180 punktami ECTS, nie mogą mieć stopnia doktora.

3) Muszą nadal być studentami studiów stacjonarnych lub młodymi naukowcami (w wieku ≤ 35 lat).

4) Młodzi naukowcy zatrudnieni w przemyśle nie kwalifikują się

3RS Student grants 2020 Call for submissions