ZŁOTY INŻYNIER 2019 – naszą Kandydatką jest Prof. dr hab. Wanda Olech-Piasecka

wtorek 21.01.2020
złoty inżynier2Naukowcy i absolwenci SGGW nominowani do tytułu „Złoty Inżynier 2019″. Wśród kandydatów do tytułu „Złoty Inżynier” prezentowanych w dwutygodniku „Przegląd Techniczny. Gazeta Inżynierska” przez cały ubiegły rok, a także tych osób, których dokonania były opisywane w latach ubiegłych, znaleźli się naukowcy i absolwenci SGGW.

Są to ludzie nauki, twórcy techniki, menedżerowie oraz osoby zasłużone dla środowiska.

Nasi nominowani:

• prof. dr hab. inż. Wanda Olech-Piasecka (zootechnika), Dyrektor Instytutu Nauk o Zwierzętach,
  • dr hab. inż. Marcin Kurek (technologia żywności i żywienia), Wydział Żywienia Człowieka,
  • mgr inż. Włodzimierz Serwiński (leśnictwo), Dyrektor Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej – Oddział w Olsztynie,
  • mgr inż. Arkadiusz Wojciechowicz (leśnictwo), Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach.

W celu zagłosowania prosimy przejść do LINKU