Gość na Wydziale: Polski Klub Rasowy Świnek Morskich – Cavies Club of Poland

środa 11.12.2019

banerW dniu 9.12.2019r. gościliśmy na Wydziale w ramach przedmiotu ”Trendy w hodowli zwierząt” dla studentów stacjonarnych II° kierunku Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich, przedstawiciela Polskiego Klubu Rasowych Świnek Morskich – Cavies Club of Poland  V-ce Prezes d.s. Hodowlanych – Daniela Dawida Banasiaka. Gość opowiedział o historii, celu powstania i strukturze organizacyjnej Polskiego Klubu Rasowych Świnek Morskich. O najważniejszych wydarzeniach organizowanych przez Klub. A także podzielił się ze studentami fachowymi poradami doświadczonego hodowcy. Pan Daniel Banasiak opowiedział także jak wygląda chów i hodowla amatorska tego gatunku w innych krajach.

20191209_110410