Stypendia dla Studentów WNZ

czwartek 20.12.2018

24023Miło nam poinformować, że studenci naszego Wydziału Pani Edyta Gorczyca i Pan Wojciech Wójcik –  studia IIo kierunku Zootechnika otrzymali Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego i znaleźli się w gronie 8 stypendystów z SGGW. Pan Konrad Wiśniewski – doktorant naszego Wydziału otrzymał stypendium Burmistrza Miasta Legionowa. Pan Wojciech Wójcik – student studiów IIo kierunku Zootechnika otrzymał stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II oraz stypendium im. Haliny Konopackiej i Ignacego Matuszewskiego z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości ufundowane przez Fundację LOTTO i Totalizator Sportowy. Wszystkim Stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.