Drogi do AgroSukcesu

piątek 23.11.2018

AgrosukcesW dniu 27 listopada 2018 r. odbędzie się na SGGW doroczna Gala Agrobiznesu w Auli Kryształowej (w godz. 14.30-21.00), poprzedzona tradycyjnie Konfrontacjami „Drogi do AgroSukcesu” na wybranych Wydziałach SGGW (w godz. 11.30-13.30), czyli spotkaniami wybitnych praktyków ze studentami i naukowcami wybranych Wydziałów.  Gośćmi Wydziału Nauk o Zwierzętach będą:

Wiesław Drewnowski, prezes Zarządu stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt w Bydgoszczy, laureat konkursu Wzorowy Agroprzedsiębiorca RP 2018 (na Gali Agrobiznesu otrzyma w nagrodę szablę oficerską)

Michał Gąsiorek, główny hodowca w PP-H AGROPOL  w Sokołowie k. Wrześni, laureat konkursu Wzorowy Agroprzedsiębiorca RP 2017

Spotkanie poprowadzi red. Henryk Piekut z „Przeglądu Technicznego”, z wykształcenia zootechnik.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Pracowników, Doktorantów i Studentów WNZ.

Gąsiorek
Agropol