Diamentowy Grant dla Daniela Radzikowskiego

środa 14.11.2018
banerek_strona_art_Obszar roboczy 1-620x500o-620x500o (1)Dwóch studentów SGGW zostało wyróżnionych Diamentowymi Grantami – programami dla wybitnie uzdolnionych młodych naukowców. Olaf Horbańczuk z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW otrzymał grant na projekt: „Wpływ sposobu pakowania i okresu przechowywania na cechy fizykochemiczne, wartość odżywczą i procesy oksydacyjne mięsa strusi z uwzględnieniem trawienia in vitro”. Daniel Radzikowski z Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW otrzymał grant na projekt: „Opracowanie innowacyjnego systemu profilaktyki leczenia mastis u krów mlecznych w okresie zasuszenia z wykorzystaniem nanocząstek srebra, złota, miedzi i żelaza”. 80 tegorocznych laureatów zostało wyłonionych spośród 214 wnioskodawców w dwustopniowym postępowaniu konkursowym. Gratulujemy!