„Rolniku, co zrobić aby zarobić”

poniedziałek 18.06.2018

logoWNZPod tytułem „Rolniku, co zrobić aby zarobić” realizowany będzie projekt promujący dobre praktyki i innowacyjne rozwiązania w rolnictwie oraz rozpowszechnianie informacji na ten temat. Projekt realizowany będzie przez BWM ART, producenta filmów i programów TV, przy współpracy z Wydziałem Nauk o Zwierzętach, Polskim Zrzeszeniem Producentów Bydła Mięsnego i Panem Mirosławem Angielczykiem z firmy Dary Natury.Projekt dedykowany jest rolnikom, doradcom rolniczym, mieszkańcom obszarów wiejskich, nauczycielom, uczniom i studentom szkół rolniczych. W ramach projektu zaplanowano realizację 6 filmów z zakresu hodowli zwierząt, produkcji ekologicznej roślin, w tym roślin miododajnych, włóknistych i zielarskich.