Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Jakość tusz i mięsa zwierząt gospodarskich”

wtorek 5.06.2018

logoW imieniu Dziekana Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt, UTP w Bydgoszczy – prof. dr hab. inż. Marka Adamskiego, Przewodniczącego Komitetu Naukowego Konferencji – prof. dr hab. inż. Wojciecha Kapelańskiego oraz Komitetu Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej –„Jakość tusz i mięsa zwierząt gospodarskich”.  Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2018r. w Bydgoszczy. Konferencja jest ona skierowana do osób pracujących w jednostkach naukowych, osób pracujących w praktyce oraz doktorantów i studentów udzielających się w studenckich kołach naukowych w zakresie nauk zootechnicznych. W związku z tym wydarzeniem, uprzejmie prosimy o przekazanie niniejszego zaproszenia wraz z komunikatem i formularzem zgłoszeniowym (załączniki w mailu) do osób będących potencjalnymi odbiorcami, szczególnie młodym adeptom nauki: studentom z kół naukowych, doktorantom i pracownikom jednostek naukowych oraz osobom związanym z praktyką.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: *konferencja2018utp@gmail.com <konferencja2018utp@gmail.com>*

Z wyrazami szacunku,

Komitet Organizacyjny