Dzień Otwarty na SGGW

poniedziałek 5.02.2018

dzien_otwarty_sggw-620x500oW dniu 3 lutego 2018 r. odbył się Dzień Otwarty dla maturzystów – kandydatów na studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W czasie Dnia Otwartego poszczególne Wydziały oraz kierunki studiów prezentowały swoją ofertę na specjalnie przygotowanych stoiskach. Uczniowie szkół średnich mieli możliwość porozmawiania bezpośrednio ze studentami oraz nauczycielami akademickimi. To najlepszy sposób, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się, jak studiuje się na najlepszej uczelni przyrodniczej w kraju. Uczestnicy otrzymali także informatory o wszystkich kierunkach studiów na SGGW oraz uzyskali pełną informację o kierunkach studiów, zasadach rekrutacji, a także o kursach przygotowawczych organizowanych przez Uniwersytet Otwarty SGGW. Jednym z elementów informacji o studiach były spotkania uczniów szkół średnich i ich rodziców z Dziekanami poszczególnych Wydziałów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:  https://www.youtube.com/watch?v=TRt-P5R61AM