Oferta pracy

poniedziałek 18.12.2017

Drosed Surowiec Sp. z o.o., firma należąca do Grupy Drosed (Francuska Grupa LDC) jest jednym z największych polskich producentów drobiu, oraz liderem w produkcji kurcząt premium (zagrodowe, wolnowybiegowe, kukurydziane), posiadającym 3 zakłady wylęgu drobiu oraz 2 wytwórnie pasz. W związku z dynamicznym rozwojem projektów dla kluczowych klientów, poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. zarządzania systemami jakości w produkcji zwierzęcej

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

• Przygotowanie jednostek (fermy drobiu, zakłady wylęgu drobiu, wytwórnie pasz, transport piskląt) oraz udział w zewnętrznych audytach certyfikujących
  • Udział w tworzeniu procedur i instrukcji związanych z funkcjonującymi standardami z zakresu dobrostanu, zarządzania, bezpieczeństwa żywności i bioasekuracji – współpraca ze wszystkimi działami w firmie i dostawcami
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w firmie oraz u dostawców surowców
  • Nadzór nad dokumentacją Systemów Zarządzania Jakością,
  • Weryfikacja dokumentacji systemowych w zakładach wylęgu drobiu, mieszalniach pasz oraz u dostawców żywca drobiowego.

Wśród potencjalnych kandydatów będziemy poszukiwać osób posiadających poniższe kwalifikacje:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe: m.in. zootechnika, bioinżynieria, rolnictwo podobne kierunki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyka w produkcji zwierzęcej
  • Znajomość systemów HACCP i innych standardów jakościowych związanych z produkcją zwierzęcą
  • Mile widziana znajomość systemów QS, GMP+, RedTractor, ISO 9001
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji,
  • Praca w zmotywowanym zespole specjalistów
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań wraz z pakietem socjalnym oraz odpowiednie narzędzia pracy,