Niepokorni – Niezłomni – Wyklęci

środa 13.12.2017

RFF-NNW 2017Od 14.12.2017r. ruszają Retrospektywy Festiwalu Filmowego „Niepokorni-Niezłomni-Wyklęci” na terenie SGGW. Patronat nad wydarzeniem objęli JM Rektor SGGW – prof. dr hab. Wiesław Bielawski oraz Dziekan Wydziału Leśnego SGGW – prof. dr hab. Henryk Żybura. Wydarzenie będzie miało charakter cykliczny (grudzień 2017, luty, marzec, kwiecień 2018). Pierwsze spotkanie odbędzie się 14 grudnia 2017 r. o godzinie 16, w Sali Biblioteki Głównej SGGW. Podczas pokazu zostaną wyświetlone filmy pt. „Braciszek Karel” (reż. Krystyna Krauze) i „Solidaruchy z Rakowieckiej” (reż Arkadiusz Gołębiewski). Po filmie planowane jest spotkanie z absolwentami SGGW, działaczami opozycji w okresie tworzenia „Solidarności” i stanu wojennego (1981-83).

Więcej informacji na temat Festiwalu i Retrospektywy: