Konferencja „Żywność darem dla życia i zdrowia – w świetle zagrożeń GMO”

sobota 14.10.2017

Odbywająca się w dniu 9 września 2017r. konferencja naukowa pt. „Żywność darem dla życia i zdrowia – w świetle zagrożeń od GMO” była dla studentów z Koła Naukowego Aves nie tylko okazją, aby poszerzyć wiedzę, lecz także szansą aby zwiększyć świadomość społeczeństwa na temat sokolnictwa. Konferencji towarzyszyły targi promujące produkty pochodzące z polskich lasów. Na stoisku edukacyjnym Polskiego Związku Łowieckiego mogliśmy zaprezentować raroga stepowego – Ufkę, oraz odpowiedzieć na pytania uczestników pikniku. Oprócz różnorodnych pokazów kulinarnych i prelekcji tematycznych, atrakcją była możliwość spróbowania gulaszu z dzika.

IMG_20170909_143634_HDR