Konferencja ELLS, University of Copenhagen

środa 21.06.2017
17796191_1843992875861811_4796163324512464167_n-620x500oZapraszamy studentów SGGW na doroczną konferencję Euroleague for Life Sciences- ELLS Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji ELLS i zaprezentować swoją pracę naukową (np. . dyplomową) na międzynarodowym forum zgłoś się już teraz! Termin na przesyłanie abstraktów upływa 30 czerwca 2017 r.

University of Copenhagen w dniach 17-18 listopada 2017 roku będzie gospodarzem międzynarodowej konferencji naukowej zaadresowanej do Studentów dziesięciu uczelni przyrodniczych z całego świata, zgrupowanych w organizacji nazywanej EUROLIGĄ (ELLS – Euroleauge for Life Sciences)

Strona internetowa konferencji: http://www.ells2017.e-sggw.pl/en/

Każdy student SGGW może wziąć udział w tym wydarzeniu*. Wystarczy, że opisze swoją pracę (np. pracę dyplomową: licencjacką, inżynierską, magisterską albo badanie przeprowadzone w ramach koła naukowego) i wyśle abstrakt.

Na konferencji można przedstawić wyniki w formie ustnej prezentacji lub posteru. Najlepsze prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowym bonusem jest również możliwość otrzymania punktów do stypendium naukowego. Cała konferencja ma charakter międzynarodowy, dlatego prowadzona będzie wyłącznie w języku angielskim.

Tegoroczne hasło przewodnie konferencji brzmi:

„Global Challenges – the Impact of Life Sciences”

Konferencja to nie tylko szansa na poznanie innowacyjnych pomysłów, ale również osobista wymiana doświadczeń ze studentami i profesorami z najlepszych uczelni przyrodniczych na świecie. To także szansa na niezapomniane przeżycia i nowe międzynarodowe znajomości.

Jak rozpocząć przygotowania?

Po pierwsze zadecydować, czy chcemy zaprezentować wyniki w formie ustnej prezentacji, czy posteru.  Następnie należy zalogować się na stronie i przesłać abstrakt (czyli ogólny zarysu projektu wg instrukcji: http://www.ells2017.e-sggw.pl/en/ells-scientific-student-conference/abstracts-book-of-abstracts )

Termin na nadsyłanie abstraktów upływa 30 czerwca 2017.

*Warunki uczestnictwa:

• konferencja jest przeznaczona dla studentów posiadających status studenta SGGW w roku akademickim 2017/2018,
  • w konferencji mogą brać również udział studenci I-ego roku studiów doktoranckich.

Wyniki ostatecznej selekcji będą opublikowane pod koniec sierpnia 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału!