II Konferencja Młodych Naukowców

czwartek 25.05.2017

logoostateczne-5

Po raz drugi zapraszamy wszystkich na Konferencję Młodych Naukowców w Warszawie pod hasłem „Biotechnologiczno-żywieniowe i hodowlane wyzwania XXI wieku

W tym roku do zaprezentowania wyników swoich badań, wymiany doświadczeń i naukowej integracji zapraszamy nie tylko naukowców z Polski ale również zza granicy. Konferencja poświęcona jest zagadnieniom związanym z żywieniem zwierząt, biotechnologią oraz bioinżynierią.

II Konferencja Młodych Naukowców w Warszawie ma na celu integrację środowisk naukowych, wymianę doświadczeń oraz wyników przeprowadzonych badań. 25 i 26 maja zapraszamy do nas studentów z całej Polski.

Więcej informacji na stronie: http://mknn.esy.es/ii-konferencja-mlodych-naukowcow/

Abstrakty i zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: zgloszeniakmn@gmail.com

Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 kwiecień