Międzywydziałowe Koło Naukowe Nanobiotechnologii

środa 3.05.2017

18195236_788730577974321_1609907834_o
Międzywydziałowe Koło Naukowe Nanobiotechnologii SGGW (MKNN) to nowe, bardzo szybko rozwijające się koło naukowe działające na Wydziale Nauk o Zwierzętach. Należą do niego studenci zainteresowani biotechnologią, biologią i naukami pokrewnymi, a w szczególności nanotechnologią, hodowlami komórkowymi, mikrobiologią i embriologią.
Dzięki międzywydziałowemu charakterowi MKNN stwarza szansę na spotkanie się umysłów różnych specjalizacji. Studenci realizują swoje projekty pod okiem pracowników Zakładu Nanobiotechnologii na Wydziale Nauk o Zwierzętach. Projekty obejmują różnego rodzaju obszary naukowe, a Członkowie odnoszą sukcesy na konferencjach naukowych, zarówno tych lokalnych jak i ogólnopolskich. Oprócz działalności naukowej MKNN organizuje również zajęcia warsztatowe, szkolenia, wyjazdy naukowe.
Co oferuje MKNN?
– dostęp do nowocześnie wyposażonych laboratoriów
– pracę w zgranym zespole
– nabycie doświadczenia w pracy laboratoryjnej