Gość na Wydziale: Pani Magdalena Mleczko z University of California

piątek 25.11.2016

ucbseal_139_540W dniach 16-22 listopada 2016 roku gościliśmy na Wydziale Panią Magdalenę Mleczko z University of California, Berkeley Office of Laboratory Animal Care, USA. Pani Magdalena Mleczko uczestniczyła w XX Warsztatach Zootechnicznych, podczas których wygłosiła wykład pt. ”Woda jako niezbędny czynnik zabezpieczający produkcję rolniczą, a problem suszy na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych Ameryki”. Poprowadziła również zajęcia ze studentami III roku, kierunku Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich, w ramach przedmiotu „Bazy danych w hodowli zwierząt”, których główną tematyką były zagadnienia związane z zarządzeniem zwierzętarnią zwierząt laboratoryjnych podczas różnych eksperymentów naukowych. Składamy serdeczne podziękowania Pani Magdalenie Mleczko za przedstawienie uczestnikom warsztatów problemów związanych z deficytem wody w określonych rejonach Stanów Zjednoczonych oraz zaprezentowanie studentom nowoczesnych zasad zarządzania zwierzętarnią z wykorzystaniem specjalistycznych baz danych.