Zaproszenie: SPOTKANIA Z AAI

wtorek 18.10.2016

123Szanowni Państwo, zapraszamy wszystkich zainteresowanych zagadnieniami AAI na spotkania poświęcone pracy z psami. Na spotkaniach będziemy gościć przedstawicieli i wolontariuszy Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom uczestników poprzednich spotkań proponujemy zmianę formuły: Czekamy na zgłoszenia tematów, które w ramach AAI szczególnie Państwa interesują.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres koordynatora spotkań: agnieszka_boruta@sggw.pl

Najbliższe spotkanie już w czwartek 20 października 2016 r. w godzinach 19:00-21:00

Zapraszamy do budynku 23 Kampusu SGGW w Warszawie, ul Ciszewskiego 8, I piętro, sala 1086

Temat spotkania: Praca w AAI z osobami dorosłymi