wtorek 13.09.2016

Baner_praktyki-wobec-zwierzat-6_1Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji „Praktyki wobec zwierząt w XXI wieku – hodowla, etyka, śmierć i przeznaczenie„, która odbędzie w Poznaniu w dniach 30.09. – 01.10.2016 r.
Celem tegorocznej konferencji jest stworzenie sposobności do interdyscyplinarnej dyskusji nad różnorodnymi praktykami traktowania zwierząt zarówno hodowlanych, laboratoryjnych jak i domowych. Ponadto, będzie to okazja do spotkania się społeczności nauk humanistycznych, jak i szeroko pojętych nauk przyrodniczych, dla których problem traktowania zwierząt jest na dobre wpisany w ich codzienność na dobre wpisał się w ich życie.
Zaproszenie do udziału w konferencji przyjęli naukowcy z największych ośrodków naukowych w Polsce, a także praktycy pracujący w organizacjach i stowarzyszeniach pozarządowych.
Mamy nadzieję, iż konferencja będzie nie tylko doskonałym miejscem do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także miejscem do podjęcia dyskusji i refleksji nad relacją człowiek-zwierzę.
Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie:

www.praktykiwobeczwierzat.pl
Gorąco zapraszamy do udziału: dr hab. Hanna Mamzer, prof. UAM; dr hab. Małgorzata Kotwicka, prof. UM; prof. dr hab. Michał Musielak.

Biuro Organizacyjne:
Biuro Organizacji Konferencji