Wielki test karmy dla kotów

sobota 30.07.2016

$_20W związku ze stale zmieniającymi się oczekiwaniami na rynku karmy dla zwierząt, czujemy się w obowiązku stworzenia dla Waszych pupili karmy, która nie tylko trafi w ich smakowy gust, ale również będzie codziennym, zbilansowanym posiłkiem, pełnym niezbędnych wartości odżywczych.

Wychodząc naprzeciw spełnieniu tych właśnie potrzeb, wprowadzamy na rynek nowy, produkt.

Prowadzimy casting dla zwierząt, które chętnie skosztują naszej karmy.

Jeśli jesteś właścicielem kota i chcesz, aby to właśnie Twój pupil wziął udział w wielkim teście nowego produktu, to skontaktuj się z nami mailowo w załączeniu wysyłając kilka dobrej jakości zdjęć swojego czworonożnego przyjaciela.

Jeśli to Twój kot zostanie wybrany, poprosimy Cię o fotograficzne oraz opisowe dokumentowanie poszczególnych etapów testowania karmy (niezbędne do stworzenia artykułu podsumowującego).

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, wybierzemy kilka najbardziej spełniających nasze oczekiwania (dobrej jakości, ładne zdjęcia, kilku zdaniowy opis swojego kotka).

Oprócz miesięcznego zapasu posiłku dla Twojego pupila otrzymasz od nas bonus :)

Odpiszemy na wszystkie nadesłane wiadomości.

Nie czekaj i zgłoś Was już dzisiaj. Twój kot chce poczuć, jak smakuje szczęście.

link do ogłoszenia: