Studia podyplomowe „Zoopsychologia – problemy behawioru psów”

poniedziałek 4.07.2016

piesek grafikaW roku akademickim 2016/2017 uruchamiamy nowe studia podyplomowe: „Zoopsychologia – problemy behawioru psów”. Studia skierowane są do osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy na temat zachowania psów i terapii zachowań niepożądanych. Zapraszamy osoby z wykształceniem wyższym licencjackim (inżynierskim) najchętniej o profilu biologicznym (weterynaria, zootechnika, biologia, psychologia), a w przypadku wykształcenia o innym profilu o ukończonych studiach podyplomowych lub kursach specjalistycznych z zakresu kynologii i doświadczeniu w pracy ze zwierzętami.
Celem studiów jest wykształcenie profesjonalnej kadry przygotowanej do udzielania porad z zakresu zachowania psów, pracy z psami problemowymi, przygotowania psów bezdomnych do adopcji, oraz planowania i nadzorowania badań z użyciem zwierząt.
Szczegółowe informacje na stronie zoopsychologia.sggw.pl