Program DAAD-RISE- Praktykanci z Niemiec

środa 16.09.2015

Szanowni Państwo,

Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej (DAAD) zaprasza doktorantów, pracowników naukowych oraz jednostki badawcze z całego świata zainteresowane współpracą z praktykantami z Niemiec do udziału w kolejnej edycji programu RISE (Research Internships in Science and Engineering).

W ramach programu RISE jednostki badawcze a także indywidualni
pracownicy naukowi i doktoranci mogą ubiegać się o przyjęcie jako
praktykanta wysoko wykwalifikowanego studenta z Niemiec.

W projekcie biorą udział studenci następujących dziedzin:
– biologia,chemia,fizyka,nauki o Ziemi,inżynieria, medycyna,oraz pokrewnych kierunków.

Oferty praktyk dla praktykantów z Niemiec można składać online do 15 października 2015 roku pod adresem: https://www.daad.de/rise-weltweit/en/

Szczegółowe informacje w języku angielskim oraz niemieckim znajdą
Państwo na stronach internetowych: www.daad.de/rise-weltweit/en oraz www.daad.de/rise-programs.

W przypadku pytań lub niejasności prosimy o kontakt w języku angielskim lub niemieckim pod adresem:
<mailto:rise-worldwide@daad.de>rise-worldwide@daad.de