photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10

Oferta pracy/płatny staż

poniedziałek 30.09.2013

Bone Pet Club hotel dla zwierząt

 Bone Pet Club to pierwszy profesjonalny hotel SPA dla zwierząt,

oferujący:

- wygodne apartamenty dla psów, kotów i innych zwierząt

domowych;

- psie zabawy na sportowych wybiegach i hali rekreacyjnej, długie spacery, basen, automatyczna bieżnia do celów rekreacyjnych i rehabilitacyjnych

- pielęgnacja i zabiegi stylizacyjne: kąpiel, czesanie, strzyżenie, trymowanie, manicure

a także szkolenia, konsultacje oraz przygotowanie zwierząt do wystaw.

Poszukujemy pracowników w charakterze: Opiekun Zwierząt Domowych

Miejsce pracy: Janczewice/ Lesznowola (pow. piaseczyński)

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Opiekun zwierząt domowych odpowiedzialny za:

- kompleksową opiekę nad gośćmi hotelu: karmienie, spacery, higiena,

dbanie o kondycję fizyczną i psychiczną zwierzęcia;

- zapewnienie czystości w pomieszczeniach, w których przebywają zwierzęta;

- prowadzenie zajęć i zabaw rekreacyjnych dla zwierząt;

 Wymagania:

Wymagamy doświadczenie w pracy/kontaktach ze zwierzętami domowymi.

Oczekujemy dobrego, przyjaznego podejścia do zwierząt, umiejętnego

postępowania oraz dużej odpowiedzialności i sumienności.

Cierpliwość i opanowanie są kluczowe!

Oferujemy:

Oferujemy bardzo ciekawą prace, pełną codziennych wyzwań w świecie

zwierząt. Możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem profesjonalistów

i pasjonatów.

Elastyczne godziny pracy (również w weekendy).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: kontakt@petclub.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla

potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą

z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002

r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Bone Polska Marek

Cholewa z siedzibą w Wadowicach.”

Wydział Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie