Letni kurs hodowli komórek

piątek 19.04.2013

z6544291XZakład Cytologii Uniwersytetu Warszawskiego po raz kolejny organizuje letni kurs hodowli komórek. Tym razem hasłem jest: Komórka macierzysta – zrób to sam. Obejmuje on wykłady oraz zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy samodzielnie wykonują wszystkie zaplanowane zadania. Stwarzamy unikalną szansę praktycznego zapoznania się z  uzyskiwaniem i hodowlą komórek macierzystych, które budzą obecnie wielkie zainteresowanie ze względu na możliwość ich zastosowania w medycynie regeneracyjnej. Wykłady towarzyszące zajęciom praktycznym prowadzone będą przez specjalistów z Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Centrum Onkologii w Warszawie.

Więcej informacji o kursie przesyłam w załączonym pliku, dostępne są także na naszej stronie, z której można pobrać także formularz zgłoszeniowy.

www.biol.uw.edu.pl/cytologia

zaproszenie na kurs_2013