Warsztaty coachingowe

poniedziałek 15.04.2013

logoW dniu 8.03.2013r. odbyły się na Wydziale warsztaty „Doskonałość w komunikacji – czyli w jaki sposób umiejętnie przejść przez rozmowę kwalifikacyjną” prowadzone przez Pana Marka Sosnowskiego z firmy Kogemus. Zajęcia trwały w godz. 10-16,30. Omówiono sposoby, w jaki należy przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej: mowa ciała, odpowiedni ubiór, pisanie CV (jakich błędów nie popełniać, a co zaakcentować), jak odpowiadać w czasie rozmowy o pracę aby sobą zainteresować przyszłego pracodawcę, jak odpowiadać na ofertę o pracę, jak taką  ofertę pracy przygotować.W trakcie zajęć uczestnicy wykonywali zadania ucząc się różnych technik potrzebnych w rozmowie kwalifikacyjnej, dzielili się także własnym doświadczeniem z różnych miejsc pracy i z rozmów rekrutacyjnych. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia warsztatów.

IMG_0337 IMG_0338 IMG_0339