Advanced techniques in life science research, 21-23.01.2013r.

piątek 25.01.2013

system logo

Pracownia Ichtiobiologii i Rybactwa Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, KAWA.SKA Spółka z o. o. oraz Uniwersytet Medyczny Św. Pawła w St. Petersburgu w dniach 21 – 23 stycznia 2013 roku zorganizowali Międzynarodowe Seminarium i Warsztaty Naukowe pt. „Advanced techniques in life sciences research”, które odbyły się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na Wydziale Nauk o Zwierzętach (budynek 23). Wysłuchano 14 wykładów wygłoszonych przez naukowców z Polski, USA, Japonii, Rosji, Niemiec i Francji. Każdego dnia prowadzone były warsztaty z technik mikromanipulacji, mikrodysekcji i immunohistochemii. W warsztatach wzięło udział 30 naukowców między innymi z Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Instytutów Polskiej Akademii Nauk, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

logo_2                             logo_3